Rogale do karmienia

Filtruj według

Moment karmienia jest szczególny zarówno dla matki jak i dla dziecka. Pozwala na stworzenie niezwykłej więzi i stanowi chwilę wytchnienia. Jednocześnie bywa problematyczny, szczególnie kiedy dziecko jest nieco większe i ciągłe trzymanie go na rękach jest obciążające dla osoby karmiącej. W takich sytuacjach mamy często skarżą się na bóle kręgosłupa i nadwyrężone ręce. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z taką sytuacją jest zakup odpowiedniej poduszki, jaką jest rogal do karmienia. Sprawdzi się ona jeszcze w ciąży, kiedy kobietom często doskwierają bóle w odcinku lędźwiowym, a po porodzie znajdzie szerokie zastosowanie i zapewni mamie niezwykły komfort.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest rogal do karmienia. Wystarczy ułożyć go wokół talii i położyć na nim dziecko. To pozwoli na większy komfort osoby karmiącej oraz maluszka. Mama nie będzie musiała podtrzymywać dziecka i obciążać swojego kręgosłupa. Jednocześnie będzie miała pewność, że jej dziecko ma zapewniony wysoki komfort. Można powiedzieć, że rogal stanowi kojec bezpieczeństwa, który otacza dziecko nie tylko podczas karmienia. Może posłużyć także jako ochrona do łóżeczka. Poduszka świetnie sprawdzi się również w momencie, kiedy dziecko zaczyna siadać. Można nią otoczyć dziecko w taki sposób, by zniwelować wywrotki i sprawić, by ewentualne upadki były miękkie i komfortowe.

Bardzo ważny jest materiał, z którego wykonany został rogal do karmienia. Zależy nam na tym, by nie podrażnić wrażliwej skóry dziecka, dlatego dobór odpowiednich włókien, z których została wykonana poduszka może zapobiec nieprzyjemnym podrażnieniom czy alergii. Nasze produkty zostały wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Przyjemne i delikatne dla skóry dziecka są na przykład bawełniane rogale do karmienia. Wypełnione zostały włóknami silikonowymi i zapewniają wygodę zarówno dziecku, jak i mamie.

W ofercie znajdują się także wypełnione w 100% włóknami silikonowymi poduszki bambusowe. Są one delikatne dla skóry dziecka i nie wymagają stosowania środków zmiękczających. Niezwykłą zaletą tkaniny bambusowej jest to, że zimą delikatnie ogrzewa, a latem zapewnia naturalny przewiew. Nie traci swoich właściwości nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nie niszczy ich częste pranie, dlatego świetnie sprawdzają się nie tylko u maluchów. Co ważne, tkanina ta jest bezpieczna dla środowiska i w pełni biodegradowalna.

Możesz te cechy dobrać indywidualnie do swoich potrzeb, dzięki czemu rogal do karmienia bez problemu spełni swoją funkcję.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.