Poszewka ciążowa welurowa

Filtruj według

Ciąża to moment, w którym wiele kobiet skarży się na uporczywe bóle kręgosłupa. Wielofunkcyjna poduszka dla ciężarnych została wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby móc zagwarantować spokojny sen i wypoczynek. Poduszki do spania dla kobiet w ciąży zostały zaprojektowane w specjalny sposób, aby ułatwić znalezienie optymalnej pozycji do snu i zapewnić wygodne wsparcie podczas odpoczynku.

Poduszki dla kobiet w ciąży dostępne są w wielu zróżnicowanych wzorach oraz rozmiarach aby dopasować się do każdej kobiety w ciąży. Poduszka do spania w ciąży znajdzie również zastosowanie jako rogal do karmienia.

Poduszka ciążowa Bawełna jest sztywna nie rozciąga się inaczej można nazwać ją pościelową. Bawełna jest zimna w dotyku nagrzewa się dosyć wolno.

Poduszka ciążowa Dzianina jest to inaczej tkana bawełna jest bardzo elastyczna i rozciąga się we wszystkich kierunkach. Dzianina szybko się nagrzewa jest bardzo miła w dotyku.

Poduszka ciążowa Welwet jest to inaczej tkana bawełna nie rozciąga się. Welwet szybko się nagrzewa jest bardzo miły w dotyku.

Poduszka ciążowa Welur jest to inaczej tkana bawełna jest elastyczny i rozciąga się we wszystkich kierunkach. Welur szybko się nagrzewa jest bardzo miły w dotyku.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.