Instrukcja użytkowania produktów

Poduszki ciążowe - Instrukcja używania

Przed przystąpieniem do u używania wyrobu, należy uważnie zapoznać się z treścią niniejszej instrukcji. W celu prawidłowego stosowania wyrobu, należy przestrzegać wszystkich zaleceń i wskazówek podanych w instrukcji.

Poduszki ciążowe w kształcie:
˗ C, J, I, 7, U.

PODUSZKI Z WYPUSTKĄ SĄ dodatkowo wzmocnioNE lamówką, która posiada kryty ZAMEK

Poduszki z wypustką wyposażone są w kryty zamek błyskawiczny poprawiający komfort użytkowania, ponadto poszewka posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci eleganckiej lamówki.

Zaletami używania poduszek ciążowych jest:

- Odciążanie pleców matki.
- Zmniejszanie bólu pleców w ciąży.
- Zmniejszanie bólu karku.
- Zapobieganie bólom nóg.
- Zapobieganie bólom ramion.
- Zmniejszanie obrzęków nóg.
- Pozwalają ułożyć się w wygodnej pozycji.
- Pozwalają ułożyć się w pozycji najzdrowszej dla dziecka (lepsze ukrwienie).
- Dają oparcie dla brzucha.
- Niwelują problemy ze snem.

Przewidziane zastosowanie osiągają poprzez prawidłowe ułożenie brzucha, a zatem i dziecka, odciążenie i prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz odciążenie stawu biodrowego. Ponadto poduszki ciążowe umożliwiają prawidłowe ułożenie głowy, brzucha, kolan (układając poduszkę między kolanami unosi się kolano dzięki czemu zostaje odciążony staw biodrowy). Prawidłowe zastosowanie poduszki pomaga ułożyć w jednej linii kark, kręgosłup, biodra i nogi, co daje dużą ulgę w bólach pleców ciężarnej.

Używając poduszki ciążowej, kobieta ma utrudnione zmienianie pozycji w czasie snu. Nie wydaje się to zbyt wygodne, ale ma swoje naukowe uzasadnienie. Kobieta w ciąży powinna spać na lewym boku, ze względu na to, że dziecko otrzymuje wtedy odpowiednią ilość krwi i tlenu – zatem zapobiega urazom. Pozycja spania na plecach lub prawym boku może
doprowadzić do zaciśnięcia się żyły głównej dolnej, która doprowadza krew do serca. W związku z tym, że krew pozostaje w dolnej części ciała, mniej jej dopływa do ważnych narządów, w tym macicy i tym samym do dziecka.

Przykłady prawidłowego zastosowanie poduszek ciążowych:

Poduszki wykonane są z materiału markizeta (100% poliester), wypełnionego antyalergicznym włóknem silikonowym (Fillball - 100% poliester). Poszewki poduszek wykonane są w 100% z bawełny lub w 100% z włókna bambusowego w zależności od modelu. Poniżej opisano zasady prawidłowej konserwacji poduszek ciążowych.

Ostrzeżenia:

Poduszki ciążowe są wyrobem osobistego użytku, przeznaczonym do wielokrotnego użycia. W celu zapewnienia właściwych warunków higienicznych, wyrób nie może być używany przez inne osoby. W przypadku konieczności zastosowania wyrobu przez inne osoby, należy przeprowadzić właściwą procedurę prania. Maksymalna temperatura prania wynosi 40˚C. Po wypraniu należy dokładnie wysuszyć. Można suszyć w suszarce bębnowej. Poduszek nie należy: czyścić chemicznie, usuwać plam rozpuszczalnikiem, prasować, poddawać obróbce parą, suszyć w niższych temperaturach, stosować wybielaczy na bazie chloru. Wyrób należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, pozbawionych obcych zapachów oraz nadmiernego kurzu i wilgoci. Czyszczenie i konserwacja wyrobu może odbywać się tylko na zasadach opisanych w instrukcji używania:

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.